RUSSIAN 
Vaata ka: www.baltictours.ee |  www.messireisid.ee |  www.spabreak.ee
Esileht » London » Vaatamisväärsused » Meelelahutus
Mida teha õhtul?
Vaatamisväärsused
Muuseumid
Ekskursioonid
Shopping
Meelelahutus
Lord of the Rings
Kohalik transport
Riigiinfo
Hotellid
Paketid

Millisel viisil aega meeldivalt veeta, sõltub turistist endast, võimalusi on igasuguseid.

Meeldejääva õhtu võib Londonis veeta mitmel erineval moel: kĂĽlastada sealseid teatreid, söögikohti või jalutada linnatänavatel. Ringi uidates võib turist sattuda Londonile tĂĽĂĽpilisele nähtusele – tänavateatrile. Zhonglööride, mustkunstnike, lauljate jt. esinemine on tavaline, eriti ajaloolisel turul Covent Gardenil ning Leicester Square`i kandis.

Londonis on valida arvukate restoranide, kohvikute ja pubide vahel. Tase varieerub kallitest söögikohtadest veidi odavamateni. Üsna soodsalt saab keha kinnitada mõnes india, hiina või itaalia restoranis. Üllatavaid kulinaariaelamusi leiab Covent Garden´i, Soho ja Leicester Square piirkonnas paiknevatest restoranidest.

Inglise pubi on elustiil - Londonis leidub neid ĂĽle 7000, sealhulgas mitmeid tõeliselt ajaloolisi.

Väga populaarne on pubides lõunatamine. Pärvaprae hinnad on vahemikus 5-7.00 GBP, pint Ĺ‘lut (ca 0,5l) maksab 2-2.50 GBP. Pubid on avatud kell 11-23 ja pĂĽhapäeviti suletakse juba 22.30. Inglise pubis makstakse letis ja jootraha ei jäeta.

Londonis on lai valik erinevaid kultuurisündmusi. Pidevalt on avatud mõni huvitav näitus, toimumas spordivõistlused, moenädal, mess või festival. Hulgaliselt on tipptasemel kontserte, teatri-, ooperi-, balleti- ja muusikalietendusi.

London on Euroopa teatripealinn. Teatri – ja muusikahuvilistele pakub London tõeliselt unustamatuid elamusi. Aastas toimub ligikaudu 600 esietendust, ĂĽlipopulaarsed muusikalid Cats, Mamma Mia, Miss Saigon, Ooperifantoom, Les Miserables, Sunset Bouleward jpt. jooksevad aastast aastasse täissaalidele. Tippmuusikalid on tavaliselt ette välja mĂĽĂĽdud. Sellepärast on soovitav piletite tellimisega tegeleda juba varem. Pileteid on vĹ‘imalik nii Eestis ette broneerida kui ka kohapeal osta. 


Tallinnas Pärnu mnt. 22 tel 630 0400
Tartus Ülikooli 10 tel 740 0000
e-mail:citybreak@baltictours.ee
Venekeelne teenindus: zakaz@baltictours.ee
Veebilehel avaldatud info kasutamise tingimused